Jedná se o zábal termálním bahnem založeným na minerálním základu léčivých horkých pramenů nacházejících se v lázeňské a termální oblasti Chianciano v Toskánsku, s ojedinělým složením minerálních vod bohatých na složky rostlinných planktonů a minerálních solí. Napomáhá formovat tělo pomocí procesu osmózy. Odvádí toxiny a nadbytečné tekutiny. Cukr obsažený v rostlinném planktonu s minerálními solemi revitalizují a tonizují pokožku.
Dále pokožku detoxikuje a čistí.

Tento zábal je určen osobám, které začínají mít pocit povadlosti a ochablosti obzvláště v problematických partiích jako jsou prsa, zadeček, stehna, boky. Je unikátní lázeňská bahenní kúra, která již po 20 minutách aplikace zajistí VIDITELNÝ a MĚŘITELNÝ EFEKT! U žen s větším rozsahem celulitidy je úbytek obvodu problematických partií měřitelný v centimetrech!!! Pro nejlepší účinek je vhodné bahenní kúru (zábal) 8 - 10x opakovat s odstupem několika dní.

Samotná procedura:
Na problematické partie zasažené celulitidou je nanášeno bahno štětcem nebo dřevěnou špachtlí, poté jsou místa zabalena do igelitové fólie a začíná proces působení trvající cca 25 – 30 minut. Na závěr se klient osprchuje nebo jsou mu místa omyta vlhkou žínkou masérkou. Celková délka procedury je cca 40 min.

Proceduru doporučuji:
- k odbourávání celulitidy a podpoře látkové výměny,
- při povadlosti, ochablosti pokožky,
- k revitalizaci a tonizaci pokožky těla,
- k dodání potřebných rostlinných planktonů a minerálních solí pokožce těla,
- k detoxikaci a vyčištění pokožky těla,
- k formování postavy.