an image

Tato masáž je určena ženám, kteřé dbají o svůj vzhled. Masáž vám zpevní poprsí, rozproudí lymfu, vypne pokožku a uvolní mezižeberní tlaky (zlepší dýchání).

Těhotenství a kojení mají většinou na tvar prsů nepříznivý vliv. Prsní žláza se zvětší na úkor ostatních tkání, vazivo ochabuje a kůže se roztahuje a povoluje. Po ukončení kojení nastupují změny v prsní žláze, které ve svém důsledku vedou k výraznému zmenšení jejího objemu. Oproti tomu se však vazivo a kůže již obvykle nevrací do původního stavu. Ztráta původní pružnosti kůže je způsobena porušením elastických vazivových vláken ve spodních vrstvách kůže při jejím příliš rychlém a nadměrném vytažení přizpůsobujícím se růstu prsní žlázy v průběhu těhotenství. Na vytažené kůži tak často zůstávají mnohočetné jemné strie (pajizévky). Toto je patrné zejména při opakovaných těhotenstvích jdoucích v rychlém sledu za sebou nebo při extrémních zvětšeních prsou, nejčastěji při prvním těhotenství.

Jednou z nejpříjemnějších starostí o dekolt je masáž prsou. Masáž se provádí jemnými pohyby a tahy. Při masáži prsou se používá masérský hmat ve tvaru osmičky, kdy pomocí obou dlaní obkreslujeme kolem ňader pomyslnou osmičku - krouživými pohyby se aktivuje unavená pokožka. Výborným pomocníkem při masáži dekoltu je zábal bahnem, jakmile ji jednou vyzkoušíte, už s tím nikdy nepřestanete.

Již po první masáži máte pocit zpevnění a vypnutí pokožky a její pravidelností můžete podstatně zlepšit tvar a pevnost poprsí.

an image