an image

Tato masáž je vhodná pro všechny, zejména pro lidi, kteří jsou příliš zaměstnaní a vystaveni stresu, ať už v práci nebo v soukromém životě. Také pro osoby, které díky svému pracovnímu rytmu trpí bolestmi hlavy, zad atd. Masáž je zaměřená na uvolnění nahromaděného stresu ve svalech, pomáhá ke správnému držení těla. Po masáži se člověk cítí lehčí.
Antistresová masáž je zaměřena na partie, kde se nám nejvíce ukládá napětí z každodenního shonu. Tím nejproblémovějším místem jsou záda.
Každý jedinec je originál, proto i napětí v podobě ztuhlých svalů má každý na jiném místě a v různé intenzitě bolesti.
Výhodou této masáže je téměř okamžitá úleva, která je díky kombinaci více druhů masáží a speciálních hmatů.
Masáž trvá 60 minut a jejím cílem je ulevit od bolesti, rozmasírovat ztuhlá místa, způsobená každodenním napětím, špatným držením těla a v neposlední řadě i špatnou životosprávou včetně nedostatku kvalitního pohybu.
V první části masáže je prováděna Reflexologie trapézového svalu, která je speciálně vyvinuta pro hloubkové uvolnění trapézového svalu (nejpoužívanější sval zad). Odstraňuje prudké bolesti hlavy, migrény, uvolňuje napětí ze stresu, zlepšuje okysličení hlavy a mozku, pomáhá při koncentraci, má uvolňující, antistresový a relaxační účinek.
Po uvolnění všech úponů trapézového svalu je prováděna masáž zad v leže s požitím panenského kokosového oleje - klient začíná relaxovat. Při masáži dochází k dalšímu pozvolnému uvolňování ztuhlin.