Čokoláda má relaxační, výživový i kosmetický účinek. Kakao má díky svému bohatému složení příznivý vliv nejen na pokožku, ale i na vnitřní procesy v těle.
Obsahem antioxidantů zabraňuje pronikání volných radikálů do těla, theobromin působí stimulačně na cévní zakončení v kůži, čímž aktivuje látkovou výměnu a v neposlední řadě stimuluje tvorbu dopaminu v mozku a uvolňuje endorfiny a serotonin, tzv. hormony štěstí. Čokoláda obsahuje také vitaminy, aminokyseliny, minerály. Blahodárná pro duši i tělo.

Samotná procedura:
Jedná se o jemnou masáž s koupelí, peelingem a zábalem celého těla. Při níž se používá kvalitní tělové mléko s extra tmavou čokoládou, peeling z přírodního třtinového cukru s extra tmavou čokoládou (odstraní přebytečné odumřelé buňky, prokrví pokožku a dodá jí vláčnost) a vonný olej s extra tmavou čokoládou nebo tělové máslo (pokožku do hloubky vyživí a osvěží). Procedura začíná omytím těla tělovým mlékem, poté je pokožka celého těla ošetřena peelingem (jemně odstraní starou kůži, suchou promění v zářivou, jemnou a báječně voňavou) na závěr je do pokožky vmasírován vonný olej (má hřejivé účinky a jeho kořeněná utěšující vůně usnadní odbourání únavy a stresu, povzbuzuje a stimuluje) nebo tělové máslo (pro dokonalou hydrataci, osvěžení a regeneraci, má zjemňující účinky, obnovuje přirozenou vláčnost a pokožce vrací pružnost a mladistvý vzhled) a jednotlivé části jsou zabaleny do igelitové fólie. Celková délka procedury je cca 90 min.

Proceduru doporučuji:
- při únavě, stresu,
- po opalování,
- k podpoře lymfatického, oběhového systému,
- k vyplavení jedovatých látek z organismu,
- k navrácení pružnosti pokožky a k redukci strií,
- k podpoře látkové výměny,
- k dodání potřebných vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů pokožce těla,
- k zahánění deprese.

Zažijte čokoládovou slast, aniž byste nabrali jediné kilo. Nechejte se hýčkat čokoládovým vánkem z ráje, který vám přinese speciální péči pro vaši pokožku i mysl. Pokožku zbaví šupinek i nečistot, stane se vláčnou a jemnou. Vaše tělo získá potřebné vitamíny, minerály, aminokyseliny i antioxidanty a mysl povzbuzenou, bez deprese a stresu.